Nowe zajęcia nordic walking dla seniorów – w każdy poniedziałek
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie wprowadził do swojej oferty nową propozycję dla seniorów! Są to cotygodniowe zajęcia nordic walking, które odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 11.00–12.00. Najbliższe spotkanie już 24 lutego!
Nordic walking to świetna forma ruchu, która pozwala spalić kalorie, wzmacnia mięśnie i poprawia kondycję bez obciążania stawów i kręgosłupa. Ponadto to idealna okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu w miłym towarzystwie. Cotygodniowe zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 11.00–12.00. Miejscem zbiórki jest wejście na ścieżkę edukacyjno-sprawnościową im. Tomasza Hopfera przy ul. Od Lasu 23. Zajęcia poprowadzi Agata Maksymowicz-Kapturska, znana i ceniona instruktorka, która zadba o odpowiednią technikę oraz dobrą atmosferę. Spotkania są bezpłatne dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna w wieku 60+, posiadających Konstancińską Kartę Mieszkańca. Nie czekaj! Weź swoje kije i dołącz do grupy seniorów, którzy już ćwiczą. Poczuj ich energię i radość z ruchu.