Siłownia zamknięta od 17 października
Od najbliższej soboty (17 października) w związku z wprowadzeniem nowych rządowych obostrzeń siłownia Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie nieczynna.
Od 17 października rząd wprowadza kolejne obostrzenia, które mają pomóc w walce z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Od soboty zawieszona zostaje działalność m.in. basenów, aquaparków i siłowni. W związku z powyższym siłownia Gminnego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie będzie nieczynna do odwołania.
Ponadto według nowych zasad od 17 października w strefie żółtej wydarzenia sportowe mogą się odbywać bez udziału publiczności.