Zapraszamy na półfinał Mistrzostw Polski w koszykówce na wózkach

Przed drużyną IKS GTM Konstancin kolejne ważne sportowe wyzwanie. W najbliższą sobotę (9 maja) konstanciński zespół rozegra na własnym parkiecie mecz półfinałowy Mistrzostw Polski w koszykówce na wózkach. Rywalem gospodarzy będzie drużyna KSS Mustang Konin.

Spotkanie odbędzie się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Stefana Żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie (wejście od ul. Piasta). Początek meczu zaplanowano na godz. 12.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają mieszkańców do wspólnego kibicowania i wsparcia zawodników z trybun.

Pobierz artykuł