Grafik zajęć

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (grafik od 7 września 2020 r.)

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
16.00–18.00
Szachy *
16.00–18.00
Tenis stołowy
16.00–18.00
Szachy
16.00–18.00
Tenis stołowy
11.30–14.30
Zajęcia ruchowe dla dzieci z niepełnosprawnością
17.15–18.15
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki i gimnastyki (dla dzieci w wieku 8–10 lat)
17.15–18.15
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki i gimnastyki (dla dzieci w wieku 8–10 lat)

18.30–19.30
Zajęcia z elementami lekkiej atletyki i gimnastyki (dla dzieci w wieku 11–15 lat

18.30–19.30
Zajęcia z elementami lekkiej atletyki i gimnastyki (dla dzieci w wieku 11–15 lat

*) We wrześniu obiekty szkolne, decyzją władz gminy, zostały wyłączone z użytkowania w związku z tym zajęcia szachów się nie odbywają.


ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH (grafik od 7 września 2020 r.)

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
8.30–10.00
Nordic walking (gr. zaawansowana)
10.30–11.30
Nordic walking (gr. początkująca)
18.00–19.00
Fitness wzmacnianie – piłki
18.00–19.00
Fitness  wzmacnianie – piłki
18.00–19.00
Zdrowy kręgosłup
18.00–20.00
Tenis stołowy
18.00–20.00
Tenis stołowy
19.00–20.00
TBC
19.00–20.00
Pilates
19.00–20.00
TBC
19.00–20.00
Pilates
19.00–20.00
Body movement/ruch ciała
20.00–21.00
Zdrowy kręgosłup
20.00–21.00
Zumba
20.00–21.00
Zdrowy kręgosłup
20.00–21.00
Zumba
20.00–21.00
Wzmacnianie i stabilizacja
20.15–21.45
Crossminton
20.15–21.45
Badminton
19.45–21.15
Badminton

UWAGA! Zajęcia fitness odbywają się w małej sali fitness, natomiast zajęcia: crossmintona, badmintona, tenisa, judo, ju-jitsu i zapasy/submission fighting w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta).


ZAJĘCIA DLA SENIORÓW (grafik od września 2020 r.)

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
9.30–10.30
Gimnastyka
(gr. I)
9.30–10.30
Rehapilates
osteoporozy
(gr. I)
9.30–10.30
Gimnastyka
(gr. I)
9.30–11.00
Tańce świata
9.00–10.00
Tai chi (gr. I)
10.30–11.30
Gimnastyka
(gr. II)
10.30–11.30
Rehapilates
osteoporozy
(gr. II)
10.30–11.30
Gimnastyka
(gr. II)
11.00–13.00
Taniec dla seniorów
10.00–11.00
Tai chi (gr. II)
11.30–12.30
Gyrokinesis
11.30–12.30
Aktywny senior
(w plenerze)
11.30–12.30
Gyrokinesis
11.00–12.00
Tai chi
(gr. III)
12.00–13.00
Gimnastyka – zdrowy kręgosłup (1) od 1.10.2020
12.15–13.00
Zumba gold senior
12.30–13.30
Aktywny senior

12.30–13.30
Tai chi (gr. I)
12.00–13.00
Gimnastyka – zdrowy kręgosłup (1)
12.30–13.30
Aktywny senior
13.30–14.30
Tai chi (gr. II)
13.30–14.30
Zdrowy kręgosłup
13.30–14.30
Zdrowy kręgosłup
13.30–14.30
Zdrowy kręgosłup
13.30–15.00
Tańce świata
14.30–15.30
Tai chi (gr. III)
15.00–17.00
Taniec dla seniorów

Oznaczenia:
(1) Świetlica gminna przy ul. Anny Walentynowicz 24;
(2) Sala filii Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 6.


Zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2020:

  • Zajęcia pn. „Gimnastyka i taniec w Opaczy” nie będą się odbywały w miesiącu wrześniu 2020 r. – w wyniku konsultacji burmistrza gminy z dyrektorami szkół podstawowych ustalono, że w obiektach szkolnych na miesiąc wstrzymane zostają wszelkie zajęcia organizowane przez podmioty zewnętrzne.
  • Zajęcia pn. „Promocja aktywności fizycznej poprzez organizację zajęć rekreacyjnych dla mieszkańców Konstancina-Jeziorny – zdrowy kręgosłup” będą się odbywały od 7 września 2020 r. w Domu Ludowym w Słomczynie, według poniższego harmonogramu:
    wtorki i czwartki – 19.00 zdrowy kręgosłup, 20.00 zumba;
    środy 19.00 stretching.