Grafik zajęć

Informujemy, że od 22 czerwca br. regularne zajęcia sportowo-rekreacyjne odbywające się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zostały zawieszone. Zapraszamy po przerwie wakacyjnej.

Już teraz seniorzy z gminy Konstancin-Jeziorna mogą zapisywać się na zajęcia, które wystartują we wrześniu. Oferta jest bardzo bogata. Czekają m.in.: zumba gold senior, tańce świata, tai chi, zdrowy kręgosłup, taniec dla seniorów, rehapilates dla osteoporozy oraz gimnastyka ciała i umysłu.

Osoby zainteresowane zapraszamy osobiście do biura GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Zapisy prowadzone są na podstawie Konstancińskiej Karty Mieszkańca. Zapisy na pozostałe zajęcia rozpoczną się na początku września. Szczegółowy grafik zamieścimy w późniejszym czasie.

W trakcie wakacji zapraszamy do korzystania z obiektów zlokalizowanych na świeżym powietrzu, m.in.: zmodernizowanej Ścieżka Zdrowia im. Tomasza Hopfera czy placu zabaw przy ul. Sobieskiego.