Bezpłatne zajęcia samoobrony

Jak rozpoznać zagrożenie oraz unikać niebezpiecznych sytuacji? Jak się skutecznie bronić? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają uczestnicy bezpłatnych zajęć samoobrony, które 15 kwietnia organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Obowiązują zapisy.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza mieszkańców na bezpłatne zajęcia samoobrony. Odbędą się one 15 kwietnia (sobota) w godz. 10.00–14.00 w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor. Ich adresatami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni powyżej 35. roku życia. Szczególnie mile widziani będą seniorzy.

Uczestnicy na kursie nauczą się m.in. jak skutecznie się bronić czy unikać niebezpiecznych sytuacji. Poznają również kilka chwytów, które pozwolą odeprzeć atak napastnika. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr. tel.: 730 535 004 lub 22 754 61 86. Jeśli na kwietniowych zajęciach dopisze frekwencja, planowane są kolejne spotkania.

Plakat promujący zajęcia saamoobrony.

Pobierz artykuł