Dni Konstancina to nie tylko koncerty, piknik i parada retro. To także ciekawe wydarzenia sportowe. W tym roku Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował Nightskating, a także gry i zabawy dla całych rodzin.

W sobotę (3 czerwca) ulice uzdrowiska wypełniła głośna muzyka i błysk kolorowych świateł. Ponad 150 rolkarzy i rowerzystów wzięło udział w tegorocznej edycji Nightskating Konstancin-Jeziorna. Tego wieczoru wszystkim dopisywały humory. Uczestnicy nocnego przejazdu – bez ograniczeń wiekowych – przemierzyli blisko 13-kilometrową trasę świętując w ten sposób Dni Konstancina. Wydarzenie poprzedzone było warsztatami dla początkujących rolkarzy, podczas których instruktorzy dzielili się swoją wiedzą dotyczącą jazdy na rolkach oraz zasad bezpieczeństwa.

Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie nie mogło zabraknąć również na Pikniku Retro, który odbył się w niedzielę (4 czerwca). W Parku Zdrojowym czekały na wszystkich liczne gry i zabawy. Zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy rywalizowali m.in. w bule, krykieta czy badmintona. Można też było rozegrać mecz w megapiłkarzyki oraz spróbować swoich sił na torze przeszkód.

Pobierz artykuł