Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie – terminarz rozgrywek

Znamy terminarz tegorocznych turniejów o Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Pierwszy odbędzie się 12 lutego 2023 roku.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza do udziału w turniejach z cyklu Grand-Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. W pierwszym półroczu 2023 roku zaplanowano 5 spotkań. Pierwsze już 12 lutego, a kolejne: 5 marca, 2 kwietnia, 7 maja i 18 czerwca.

Kategorie

Badmintonistki i badmintoniści – dzieci i młodzież oraz dorośli – o punkty będą walczyć w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Turnieje będą rozgrywane w kategoriach:

  • gra pojedyncza (singiel) mężczyzn,
  • gra pojedyncza (singiel) kobiet,
  • gra podwójna (debel) mężczyzn,
  • gra podwójna (debel) kobiet,
  • gra mieszana (mikst),
  • gra pojedyncza (singel) dzieci U15 (urodzone w latach 2008–2011),
  • gra pojedyncza (singel) dzieci U11 (urodzone w 2012 roku i młodsze).

Oto ramowy program turniejów:

  • 10.00 Dzieci i młodzież do 15 lat (U11 i U15).
  • 11.00 Turniej open, gry pojedyncze i podwójne – od 16 lat.

W rozgrywkach obowiązują przepisy Polskiego Związku Badmintona, stroje sportowe, kulturalne zachowanie oraz właściwa postawa etyczna.

Zapisy

Zapisy do turnieju prowadzi sędzia główny – mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz telefonicznie (505 507 501). Zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej do każdego czwartku poprzedzającego turniej, do godz. 22.00. Losowanie i rozkład godzinowy gier będą publikowane na stronie: pzbad.tournamentsoftware.com. Zawody nadzoruje licencjonowany sędzia Polskiego Związku Badmintona, a turnieje prowadzi Jan Rudziński, instruktor badmintona.

Wpisowe

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest opłacenie w dniu rozgrywek wpisowego w wysokości zgodnej z cennikiem opłat GOSiR: 10 zł – dzieci i młodzież lub 20 zł – dorośli (od osoby za grę).

Masz pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Nasze numery telefonów: 730 535 004 lub 22 754 61 86 wew. 23 (dział sportu).

Plakat promujący turnieje badmintona z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny, treść na plakacie zawarta jest w artykule.

Pobierz artykuł