Grand Prix w Tenisie Stołowym na finiszu

Za nami przedostatni turniej zaliczany do cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Tenisie Stołowym. Zwyciężyli go: Jan Sosiński, Maksymilian Czarnecki, Waldemar Śliwiński, Krzysztof Sołtysiak i Grzegorz Pławski. Finał rozgrywek już 4 czerwca.

To już prawie koniec. W minioną niedzielę (14 maja) rozegrany został przedostatni turniej zaliczany do cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Tenisie Stołowym. Pingpongiści tradycyjnie spotkali się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15. Oto wyniki rozgrywek w poszczególnych kategoriach:

Młodzicy:

 1. Jan Sosiński,
 2. Aleksander Kapler,
 3. Mateus Białowąs.

Juniorzy:

 1. Maksymilian Czarnecki,
 2. Mateusz Białowąs,
 3. Tymoteusz Świderek.

Senior starszy:

 1. Waldemar Śliwiński,
 2. Sylwester Wójcik,
 3. Zbigniew Samoraj.

Senior młodszy:

 1. Krzysztof Sołtysiak,
 2. Zbigniew Skrzypczak,
 3. Paweł Wiszniewski,

Open:

 1. Grzegorz Pławski,
 2. Rafał Gzubicki,
 3. Michał Paczuła.

Ostatni turniej sezonu 2022/2023 odbędzie się w niedzielę 4 czerwca. Od godz. 10.00 rywalizację rozpoczną juniorzy (w wieku 12–16 lat) oraz dzieci (do lat 12), natomiast o godz. 10.30 do stołów podejdą seniorzy starsi (48+), a o godz. 12.00 seniorzy młodsi (40–48 lat). O godz. 15.00 zaplanowano turniej open (bez ograniczeń wiekowych).

Wpisowe dla uczestników rozgrywek wynosi: 10 zł – dzieci i młodzież lub 20 zł – dorośli. Zapisy są przyjmowane w dniu turnieju, przed rozpoczęciem poszczególnych gier.

Pobierz artykuł