W minioną niedzielę (5 marca) odbył się szósty z dziewięciu zaplanowanych turniejów Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Sprawdź, kto znalazł się na podium.

Rozgrywki z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie powoli zmierzają ku końcowi. W minioną niedzielę (5 marca) odbył się szósty z dziewięciu zaplanowanych w tym sezonie turniejów.

Wyniki

Badmintonistki i badmintoniści – dzieci i młodzież oraz dorośli – o punkty i medale walczyć tradycyjnie w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15. Oto wyniki gier w poszczególnych kategoriach:

 • Gra pojedyncza dzieci U11:
 1. Julian Wybierek,
 2. Jan Ziółczyk,
 3. Jakub Czeluśniak.
 • Gra pojedyncza dzieci U15:
 1. Kacper Mysłek,
 2. Maciej Milewski,
 3. Antoni Kuznowicz.
 • Gra podwójna:
 1. Łukasz Szczepańczyk i Franciszek Szczepańczyk;
 2. Zbigniew Kisiel i Bogdan Kitliński,
 3. Paweł Tomczak i Artur Tomczak.

Kolejny turniej i zapisy

Kolejny turniej odbędzie się 2 kwietnia. Zapisy prowadzi sędzia główny – mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz telefonicznie (505 507 501). Zgłoszenia są przyjmowane najpóźniej do każdego czwartku poprzedzającego turniej, do godz. 22.00. Losowanie i rozkład godzinowy gier są publikowane na stronie: pzbad.tournamentsoftware.com. Zawody nadzoruje licencjonowany sędzia Polskiego Związku Badmintona, a turnieje prowadzi Jan Rudziński, instruktor badmintona.

Pobierz artykuł