Skoki w workach, rzut woreczkiem do celu czy strzały do bramki – to tylko niektóre z konkurencji w jakich przyszło zmierzyć się uczestnikom Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który w piątek (2 grudnia) zorganizował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

W miniony piątek (2 grudnia) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił najmłodszych mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka. Było głośno, radośnie i kolorowo.

W sportowych zmaganiach w hali GOSiR wzięło udział blisko 150 dzieci ze wszystkich gminnych przedszkoli. Na małych zawodników czekało wiele ciekawych konkurencji, w tym m.in. skoki w workach i z piłką między nogami, rzut woreczkiem do celu, przejazd rowerkiem biegowym czy strzały do bramki. Tego dnia nie obowiązywała jednak zasada „niech wygra najlepszy”, wszyscy byli zwycięzcami, bo liczył się sam udział i dobra zabawa.

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale oraz maskotki, które wręczył dzieciom sam Mikołaj. Dzieciaki dopingowali Dariusz Zieliński, drugi zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna oraz Mariusz Kochański, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Imprezę z kolei poprowadził Zbigniew Kozłowski, aktor i konferansjer.

Pobierz artykuł