Narodowy Dzień Sportu w Konstancinie-Jeziornie

Zapraszamy do udziału w konstancińskich obchodach Narodowego Dnia Sportu. Czekają warsztaty dla początkujących rolkarzy i wrotkarzy, nightskating oraz turniej tenisa stołowego. A to wszystko już w najbliższy weekend (16–17 września).

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna popularyzująca sport i zdrowie. Jest dedykowana wszystkim, którzy kochają aktywność i uprawiają sport zarówno amatorsko, jak i zawodowo. Akcja organizowana jest od 2012 r. przez Fundację Zwalcz Nudę, we współpracy z partnerami. Drugi rok z rzędu należy do nich także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Dlatego już w najbliższy weekend (16–17 września), w ramach Narodowego Dnia Sportu, będzie można wziąć udział w bezpłatnych wydarzeniach. W sobotę (16 września) w ośrodku sportu przy ul. Stefana Żeromskiego 15 zaplanowano warsztaty dla początkujących rolkarzy i wrotkarzy (w godz. 18.00–19.00) oraz nightskating, czyli wieczorny przejazd ulicami miasta (start o godz. 19.00, trasa liczy około 13 km). Z kolei w niedzielę (17 września) w godz. 10.00–17.00 odbędzie się turniej tenisa stołowego (kategoria open, bez ograniczeń wiekowych). Zapraszamy!

Pobierz artykuł