Powalczą na PGE Narodowym
W środę (21 lutego) rozegrano międzyszkolne eliminacje do turnieju „Mistrzowie Białego Orlika”. Teraz najlepsi łyżwiarze z gminy powalczą w finale na PGE Narodowym.

Dopisała pogoda i uczestnicy. W tegorocznych eliminacjach do turnieju „Mistrzowie Białego Orlika”, rozegranych na sztucznym lodowisku w Parku Zdrojowym, wzięło udział 7 drużyn z czterech gminnych szkół podstawowych: "jedynki", "dwójki", "trójki" i "szóstki". Uczniowie musieli wykazać się umiejętnością jazdy na łyżwach, co było weryfikowane na sprawnościowym torze przeszkód. Turniej rozegrany został systemem brazylijskim, który eliminuje drużynę dopiero po drugiej porażce. Wygrali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1. Na kolejnych stopniach podium uplasowały się kolejno drużyny ze SP nr 2 i 3.

Skład konstancińskiej drużyny, która już 6 marca powalczy w ogólnopolskim finale turnieju „Mistrzowie Białego Orlika” został wyłoniony na podstawie klasyfikacji najlepszych czasów przejazdu poszczególnych zawodników. Na PGE Narodowym w Warszawie naszą gminę będą reprezentować: Wiktoria Jaworska (SP nr 1), Joshua Weber (SP nr 1), Antoni Zakrzewski (SP nr 1), Bartosz Rudowski (SP nr 2) i rezerwowi: Konrad Gałka (SP nr 1), Julian Kucicki (SP nr 2) i Martyna Liszewska (SP nr 6). Życzymy powodzenia!

[Best_Wordpress_Gallery id="24" gal_title="Mistrzowie Białego Orlika - gminne eliminacje"]

Pobierz artykuł