W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie trwa sportowe „Lato w mieście”. W miniony piątek (22 lipca) zakończył się pierwszy tydzień wakacyjnych zajęć, a w poniedziałek (25 lipca) wystartował kolejny.

Za nami pierwszy tydzień akcji „Lato w mieście” w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Tutaj na nudę nie było czasu.

Uczestnicy zajęć, blisko 40 osób, pod opieką wykwalifikowanej kadry nauczycieli wychowania fizycznego codziennie odwiedzali pływalnię Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oraz aktywnie spędzali czas w hali sportowej GOSiR. Dzieci spotkały się także ze strażniczkami miejskimi. Małgorzata Lewandowska oraz Paulina Cichecka rozmawiały z najmłodszymi na temat bezpiecznych zachowań podczas wakacji.

„Lato w mieście” organizowane jest w czterech tygodniowych turnusach – kolejny rozpoczął się w miniony poniedziałek (25 lipca) i potrwa do piątku (29 lipca). Zajęcia będą jeszcze prowadzone od 1 do 5 sierpnia oraz od 8 do 12 sierpnia. Niestety nie ma już na nie wolnych miejsc.

Pobierz artykuł