W niedzielę (7 maja) odbył się przedostatni turniej z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Tym razem w swoich kategoriach wiekowych zwyciężyli Julian Wybierek, Julian Krogulski, Marcin Wybierek oraz Jacek Karaś i Bartłomiej Grabowski.

Rozgrywki Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie dobiegają końca. W minioną niedzielę (7 maja) odbył się przedostatni w tym sezonie turniej.

Wyniki

Sportowcy o medale walczyć tradycyjnie w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15. Oto wyniki gier w poszczególnych kategoriach:

Gra pojedyncza dzieci U11:

 1. Julian Wybierek,
 2. Jan Ziólczyk,
 3. Tomasz Dobosz.

Gra pojedyncza dzieci U15:

 1. Julian Krogulski,
 2. Maciej Milewski,
 3. Kacper Mysłek.

Gra pojedyncza mężczyzn:

 1. Marcin Wybierek,
 2. Jacek Karaś,
 3. Bartłomiej Grabowski.

Gra podwójna:

 1. Jacek Karaś i Bartłomiej Grabowski,
 2. Adam Kurkiewicz i Karol Śliwa,
 3. Olga Grabowska i Paweł Grabowski.

Ostatni turniej i zapisy

Finałowy turniej odbędzie się 18 czerwca.Zapisy prowadzi sędzia główny – mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (505 507 501). Zgłoszenia są przyjmowane najpóźniej do każdego czwartku (do godz. 22.00) poprzedzającego turniej.

Losowanie i rozkład godzinowy gier publikowany jest na stronie: pzbad.tournamentsoftware.com. Zawody nadzoruje licencjonowany sędzia Polskiego Związku Badmintona, a turnieje prowadzi Jan Rudziński, instruktor badmintona.

Pobierz artykuł