W minioną niedzielę (2 kwietnia) odbył się siódmy już turniej z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. W swoich kategoriach wiekowych zwyciężyli Jakub Czeluśniak i Julian Krogulski.

Rozgrywki Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie powoli zmierzają ku końcowi. W minioną niedzielę (2 kwietnia) odbył się już szósty z dziewięciu zaplanowanych w tym sezonie turniejów.

Wyniki

Badmintonistki i badmintoniści o medale walczyć tradycyjnie w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15. Oto wyniki gier w poszczególnych kategoriach:

Gra pojedyncza dzieci U11:

  1. Jakub Czeluśniak,
  2. Tomasz Dobosz,
  3. Igor Massalski.

Gra pojedyncza dzieci U15:

  1. Julian Krogulski,
  2. Jan Ziólczyk,
  3. Julian Wybierek.

Kolejny turniej i zapisy

Kolejny turniej odbędzie się 7 maja. Zapisy prowadzi sędzia główny – mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (505 507 501). Zgłoszenia są przyjmowane najpóźniej do każdego czwartku (do godz. 22.00) poprzedzającego turniej.

Losowanie i rozkład godzinowy gier publikowany jest na stronie: pzbad.tournamentsoftware.com. Zawody nadzoruje licencjonowany sędzia Polskiego Związku Badmintona, a turnieje prowadzi Jan Rudziński, instruktor badmintona.

Pobierz artykuł