Zapraszamy na kolejny turniej Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie

Przed nami kolejny turniej z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Na sportowe emocje zapraszamy już 10 grudnia do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Stefana Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta).

Badmintonistki i badmintoniści – dzieci i młodzież oraz dorośli – po krótkiej przerwie znów będą walczyć o punkty w Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Drugi turniej odbędzie się w niedzielę 10 grudnia.

Kategorie

Zawodnicy powalczą w następujących kategoriach:

  • gra pojedyncza (singiel) mężczyzn (grupy A, B i C);
  • gra pojedyncza (singiel) kobiet;
  • gra podwójna (debel) mężczyzn (grupy A i B);
  • gra podwójna (debel) kobiet;
  • gra mieszana (mikst) (grupy A i B);
  • radosny amator (dla osób zaczynających – gry podwójne debel/mikst, np. dziecko–dorosły).

Rozegrany zostanie również turniej dla dzieci, w trzech kategoriach wiekowych: do 9 lat, do 13 lat i do 17 lat.

Oto ramowy program turniejów:

  • godz. 10.00 Dzieci i młodzież do 17 lat,
  • od godz. 11.00 Turniej open, gry mieszane – od 17 lat.

Wpisowe i zapisy

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest opłacenie wpisowego: 10 zł – dzieci i młodzież lub 20 zł – dorośli (od osoby za grę) w dniu rozpoczęcia turnieju. Zapisy uczestników prowadzone są mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr. 733 262 434. Zgłoszenia są przyjmowane najpóźniej do każdego czwartku poprzedzającego turniej (do godz. 22.00). Losowanie i rozkład godzinowy poszczególnych rozgrywek będą publikowanie na stronie: pzbad.tournamentsoftware.com.

W rozgrywkach obowiązują przepisy Polskiego Związku Badmintona, stroje sportowe, kulturalne zachowanie oraz właściwa postawa etyczna. Zawody nadzoruje licencjonowany sędzia PZB, a turnieje przeprowadzi Anna Kocimska, instruktor badmintona.

Pobierz artykuł