Zostań partnerem Narodowego Dnia Sportu w Konstancinie-Jeziornie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie dołączył do partnerów Narodowego Dnia Sportu, który w tym roku odbędzie się 17 i 18 września. Do włączenia się w tą ogólnopolską akcję społeczną zapraszamy także innychlokalne kluby sportowe, szkoły, instruktorów oraz firmy.

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna, która już od 10 lat jednoczy setki tysięcy miłośników sportu w całym kraju, pasjonujących się różnymi dyscyplinami sportowymi. W tym roku, w dniach 17–18 września, zawita także do naszej gminy. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został partnerem wydarzenia. Teraz zachęcamy innych do aktywnego udziału w akcji.

Zostań partnerem

Do wspólnego świętowania Narodowego Dnia Sportu – poprzez organizację bezpłatnych i otwartych spotkań, treningów i wydarzeń sportowych – zapraszamy lokalne związki i kluby sportowe, placówki oświatowe – publiczne i niepubliczne, instruktorów, firmy kierujące swoją ofertę do sportowców, a także każdego, komu bliski jest sport. To wszystko po to, aby aktywnie promować zdrowy tryb życia. Propozycje współpracy można zgłaszać do 15 sierpnia 2022 r. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje

W ramach Narodowego Dnia Sportu w całej Polsce odbywają się setki bezpłatnych wydarzeń sportowych, spotkań ze sportowcami, darmowych treningów i dni otwartych. W 2022 r. organizowana jest 10. edycja tego wydarzenia. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.narodowydziensportu.pl.

Pobierz artykuł