Za nami pierwszy tydzień ferii z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Każdy dzień był okazją do aktywnego spędzenia czasu i doskonałej zabawy. Równie atrakcyjnie zapowiadają się kolejne dni zimowego odpoczynku od nauki.

Tegoroczne ferie rozkręciły się na dobre. W pierwszym tygodniu zimowej przerwy od nauki, czyli od 13 do 17 lutego, z zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie skorzystało 50 uczniów w wieku 8–14 lat. Każdy dzień był okazją do aktywnego spędzenia czasu i doskonałej zabawy.

Dzieci i młodzież poznawali popularne dyscypliny sportowe, w tym m.in. piłkę nożną halową, koszykówkę 3 na 3, siatkówkę oraz tenis stołowy. Nie zabrakło też zajęć na lodowisku miejskim w Parku Zdrojowym oraz szaleństw na dmuchanej zjeżdżalni, która stanęła w hali sportowej przy ul. Żeromskiego.

Równie atrakcyjnie zapowiada się ostatni tydzień ferii. Od 20 do 24 lutego na uczestników zajęć w ośrodku sportu czekają m.in. gry i zabawy, a także ćwiczenia przy muzyce. Ponadto w programie są konkursy i turnieje oraz nauka jazdy na łyżwach. A to wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego tygodnia ferii na sportowo.

Pobierz artykuł